शेष घलेद्वारा नयाँ बर्षको शुभकामना सन्देस संगै एनआरएनका योजनाबारे जानकारी

विआरटी नेपाल सम्बाददाता

गैरआवासीय नेपाली संघ अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय परिषदका अध्यक्ष शेष घलेले सम्पुर्ण नेपालीहरुलाई नयाँ बर्ष २०७४ सालको शुभकामना सहित आफ्ना योजना र भैरहेका कामहरुबारे जानकारी दिएका छन् । २०७२ साल बैसाखमा गएको महाभुकम्पपछि एनआरएनले गरेका कामहरु र र योजना सहित नेपालीले आ आफ्नो क्षेत्रबाट गरेको सहयोगलाई धन्यवाद दिंदै नयाँ बर्षको शुभकामना दिएका हुन् ।
शुक्रवार अध्यक्ष घलेले जारी गरेको शुभकामना सन्देशमा गैरआवासीय नेपाली संघले २०७३ सालमा महत्वपूर्ण कार्यहरु संचालन गरेको र नयां वर्षमा पनि यसको निरन्तरता पाउने कुरा उल्लेख छ ।

उनका अनुसार २०७२ सालमा गएको महाभूकम्पबाट ध्वस्त भएको लाप्राक गाविसलाई नेपाल सरकार र संघवीच सम्झौता भए अनुसार गुप्सीपाखामा वस्ती स्थानान्तरण गरेर करीव ५७३ वटा भवनहरु निर्माणका लागि नेपाली सेना, गैरआवासीय नेपालीहरु, स्वदेशी तथा विदेशी स्वयंसेवकहरु र स्थानीय समुदायको सहकार्य र सहयोगमा तिव्र रुपमा निर्माण सम्बन्धि कार्यहरु भईरहेका छन्। यसका साथ साथै संघको भवन निर्माण र एनआरएन शंखमुल परियोजना सम्बन्धि कार्यहरु भईरहेका छन्।

त्यस्तै गैरआवासीय नेपाली संघको अभियानलाई निरन्तरता दिदै संघको संजाल विस्तार, वैदेशिक रोजगार, पर्यटन प्रवद्र्धन, परोपकारी कार्यहरु, खुला विश्वविद्यालय, ज्ञान र सीपका कार्यहरु, नागरिकता निरन्तरता, महीला तथा युवा सम्बन्धि कार्यहरुका साथै अन्य सरोकारका विषयहरुमा नेपाल सरकार र सरोकारवालाहरुसंग सहकार्य र समन्वयहरु भईरहेका छन्।

 

Published on April 14, 2017 at 2:28 am

Loading...

यसमा तपाइको मत