नयाँ दिल्लीमा प्रवासी नेपाली सङ्घ भारतका अध्यक्ष लोकनाथ भण्डारीको नेतृत्वमा संयुक्त कार्य्रकम गर्दै

बिआरटि नेपाल सम्बाददाता, नयाँ दिल्ली

बाम गठबन्धनलाई स्वागत गर्दै भारतको राजधानी नयाँ दिल्लीमा बुधवार एमाले निकट प्रवासी नेपाली सङ्घ भारतका अध्यक्ष लोकनाथ भण्डारीको नेतृत्वमा संयुक्त कार्य्रकम गर्ने भएको छ ।

नेपाली जनताले अलग, टुटफुट र विभाजनको सिकार भएका नेपाली कम्युनिस्ट आन्दोलनलाई एकत्रित गर्ने यात्रा ७ बुँदे लिखित प्रतिबद्धता सार्वजनिक गर्ने नेता प्रति श्रमजिवि र उत्पिडित प्रवासी नेपाली जनताले धन्यवाद ज्ञापन गरे छन् ।

होटेल स्टार फ्लावर इन पहाड़गंजमा बसेको उक्त बैठकमा नेपालको राष्ट्रिय राजनैतिक दल माओवादी केन्द्र र एमाले पार्टीको जनबर्गीय सङ्गठन अखिल भारत नेपाली एकता मञ्चका केंद्रीय सचिव आरबी खड्काको नेतृत्वमा क्षेत्रीय अध्यक्ष ज्ञान बहादुर केसी, केंद्रीय सदस्य अर्जुन दयाल , केंद्रीय सदस्य मानु क्षेष्ठ र प्रवासी नेपाली सङ्घ भारतका केंद्रीय अध्यक्ष लोकनाथ भण्डारीको नेतृत्वमा केंद्रीय उपाध्यक्ष सीता अधिकारी ,केंद्रीय सहलकार कवि कार्की ,केंद्रीय सदस्य बेध प्रसाद भण्डारी राज्य सचिव बिमल प्रसाद पौडेल लगायतको उपस्थिति थियो ।

दुवै सङ्गठनले नेपालमा आसन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाको चुनावलाई मध्यनजर गर्दै आउदो १९ नोभेम्बरको दिन गर्ने बताइएको छ ।

Published on November 8, 2017 at 10:30 pm

Loading...

यसमा तपाइको मत