एनआरएन महाधिवेशनको नतिजा सार्वजनिक: भवन भट्ट ११९७ मत सहित अध्यक्ष पदमा बिजयी

बिआरटि नेपाल सम्बाददाता

गैर आवासिय नेपाली संघ (एनआरएन) अन्तराष्ट्रिय समन्वय परिसद्को महाधिवेशन तथा नयाँ कार्यसमितीको निर्वाचनबाट भवन भट्ट अध्यक्ष पदमा बिजयी भएका छन् । प्रतिद्वन्दी जमुना घलेलाई ६१३ मतले पछि पार्दै भवन भट्ट एनआरएन अध्यक्ष पदमा बिजयी भएका हुन् ।

सोमबार मध्यरात अर्थात रातको २:४५ बजे सार्वजनिक भएको नतिजा अनुसार बिजयी भवन भट्टले ११९६ मत प्राप्त गरेका छन् भने जमुना घलेलाई ५८४ मत प्राप्त भएको छ ।

त्यस्तै उपाध्यक्ष तर्फ १ हजार ३० मत प्राप्त गर्दै कुमार प्रसाद पन्त बिजयी भएका छन् भने पन्तका प्रतिद्वन्दीहरु क्रमश: कुल आचार्यले ६४४, सोनाम लामाले ४३६, खगेन्द्र क्षेत्रीले ३४९, चिरन्जीवी थापाले ३८०, रविना थापाले २६४ मत प्राप्त गरेका छन् ।

 

 

Published on October 16, 2017 at 3:07 pm

Loading...

यसमा तपाइको मत