गायक हेमन्त शर्मा ‘दशैं तिहार शुभकामना साँझ’का लागि अमेरिका आउँदै

बिआरटि नेपाल सम्बाददाता

नियमित रूपमा नेपाली सांस्कृतिकको जगेर्ना गर्ने हेतु कोलोराडोमा रहेको सबभन्दा पुरानो संस्था रक्की माउन्टेन फ्रेन्डस अफ नेपालले नियमित रूपमा नेपाली नयाँ वर्ष, दसैँ तिहार शुभकामना साँझ आदी गर्दै आएको छ । यसै क्रममा यो पल्ट ओक्टुबर ७, शनिबार साझ ५ बजे देखी दसैं तिहार शुभकामना साझ २०१७ आयोजना गर्दैछ । उक्त कार्यक्रममा नेपालबाट गायक हेमन्त शर्मा आउँदैछन ।

पिता दण्डपाणी शर्मा र माता सुनिता शर्माका छोरा हेमन्त शर्माको जन्म नवलपरासीको त्रिवेणीमा भएको हो । बुवाको जागिरे जीवनका कारण बिभिन्न ठाउँबाट बिद्यालय स्तरको पठाईलाई निरन्तरता दिएका हेमन्त शर्माले भैरहवा क्याम्पसमा एसएलसी पछिको पठाई सुरु गरेका हुन् । उनको परिवारले भैरहवामा पनि घर बनाएपछि उनको बसाई भैरहवामा सरेको थियो ।

२०५७ सालमा बिषेश नामक गिती संग्रह निकालेका गायक शर्माको सो एल्वम भित्रको माया साह्रै महगों गीतले उनलाई स्रोतामाझ परिचित गरायो । आफैं शब्द संगीत र गायनमा समेत अब्बल शर्माको मुल हौ भने रसाईदेउ, थाप न थाप हातैमा ,गुडेको रेल, म मन्दिरको देउता, जमिन मुनि बदाम फल्यो लगायतका दजर्नौ गीत लोकप्रीय छन् ।

कार्यक्रमको इन्ट्रन्स फि १५ डलर राखिएको छ भने उक्त १५ डलर भित्रै डिनरको पनि ब्यबस्था गरिएको छ । उक्त कुराको जानकारी रक्की माउन्टेन फ्रेन्डस अफ नेपाल अध्यक्ष बिनोद त्रिपाठीले बिआरटि नेपाललाई दिए । उक्त कार्यक्रममा हेमन्त शर्मा लागायत स्थानिय कलाकारहरुको प्रस्तुती पनि रहने छ ।

 

 

Published on September 11, 2017 at 4:34 am

Loading...

यसमा तपाइको मत