नयाँ वर्षको उपलक्ष्यमा घरबार बिहिनलाई खाना वितरण

नातिबाबु भट्ट, कोलोराडो अमेरिका

नातिबाबु भट्ट, कोलोराडो अमेरिका
नेपालीहरूको सकृयतामा गठित लङमन्ट हिमालयज लायन्स क्लबको आयोजनामा आइतबार घरबार बिहिनलाई नेपाली खाना वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भयो ।

लङमन्ट नगर स्थित आवर सेन्टरमा आयोजित खाना वितरण कार्यक्रममा झन्डै २ सय घरबार बिहिनहरुले नेपाली खाना दाल,भात, तरकारी र अचारको स्वाद मानी खुसी साथ खाएका थिए । उनीहरू ढोकाबाट भित्र पस्दा ओ स्मेल्स् गुड भन्दै पसेका थिए । खाना वितरण कार्यक्रमलाई सफलताका साथ सफल पार्न लायन्सका पदाधिकारी, नेपाली भाषा शिक्षामा सहभागी छात्र छात्राका र तिनका अभिभावकहरुको सक्रिय सहयोग र सहभागिता गरेको थियो ।

आइतबार ११.३० देखि सुरु भएको खाना वितरण कार्यक्रम दिउसो साढे १ बजे सम्म सञ्चालन भएको थियो । खाना लायन्सका पदाधिकारीले घर घरमा तयारपारी वितरण गरिएको थियो ।

खना वितरण स्थल आवर सेन्टरमा बिहान ८.३० बजे देखि नै आयोजक लङमन्ट हिमालयज लायन्स क्लबका पदाधिकारी, स्थानीय समाज सेवी लायन्सका ६ नर्थ ईष्टका डिष्ट्रिक गर्भनर केननोर गिल, डिष्ट्रिक क्याबिनेट सेक्रेटरी मिगेल गिल, आवर सेन्टरका सुपरभाईजर केण्डी, ६–७ वर्षका बाल बालिकाहरु संस्कार श्रेष्ठ, आर्यन श्रेष्ठ, बलाम श्रेष्ठ लगायत सुदक्षिणा भट्ट र आश्विनी श्रेष्ठ समेत सक्रिय रूपमा स्वयंसेबक भई काम गरेका थिए । 

 

Published on April 16, 2017 at 7:00 pm

Loading...

यसमा तपाइको मत