अदर साइड अफ प्यारडाइज कृति विमोचन

अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले हिजो २०७३ चैत २३ गते राजधानीमा आयोजना गरेको साहित्यिक समारोहमा स्रष्टा केनी पाण्डेको अदर साइड अफ प्यारडाइज कृति विमोचन भयो । सो विमोचन वरिष्ठ सस्कृतिविद सत्यमोहन जोशीले गर्नु भएको थियो ।

अनेसासका केन्द्रीय वरिष्ठ उपाध्यक्ष एवं नेपाल च्याप्टरका अध्यक्ष राधेश्याम लेकालीको अध्यक्षतामा सम्पन्न सो समारोहमा विमोचित कृतिमाथि समालोचक महेश पौडेलले आफ्नो मन्तव्य राख्नु भएको थियो । 

सोही समारोहमा पूर्व राजदूत शङ्कर शर्मा, अमेरिकी दूतावासका प्रतिनिधि Mr. William Holton र शिक्षक क्याथी श्रेष्ठले आआफ्नो मन्तव्य राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा अनेसासका सल्लाहकारहरु माया ठकुरी, प्रा. डा. खगेन्द्रप्रसाद लुइटेल, साझा प्रकाशनका अध्यक्ष एवं महाप्रबन्धक Dolindra Pd Sharma, डा. सुरेन्द्र के. सी. लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

कार्यक्रममा स्रष्टा केनी पाण्डे, भारतका साहित्यकारहरु मुक्ति बराल, युवराज काफ्ले र लतिका जोशीलाई सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमको सन्चालन च्याप्टरका सचिव बाबा बस्नेत र सुमनाले गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा कमला रिसाल बि. के. ले गीत गाउनु भएको थियो ।

Published on April 6, 2017 at 6:50 am

Loading...

यसमा तपाइको मत