नेपाली घरको निर्वाचन सम्पन्न गर्न निर्वाचन कमिटी गठन

नतिबाबु भट्ट, कोलोराडो, अमेरिका
कोलोराडोमा सक्रिय सामाजिक संस्था नेपाली घरको नयाँ कार्य समिति चयन सफलताका साथ सम्पन्न गर्न एक निर्वाचन कमिटी गठन गरिएको छ ।

संस्थाको बुधवार साँझ सम्पन्न कार्य समितिको बैठकले राजेन्द्र शर्माको संयोजकत्वमा ३ सदस्य निर्वाचन कमिटी गठन गरिएको हो । कमिटीका अन्य सदस्यहरूमा वासुदेव दाहाल र ज्ञानेन्द्र काफ्ले रहेका छन् ।  बैठकले संस्थाको आगामी चुनावमा भाग लिन तथा मताधिकार प्रयोजनका लागी इच्छुक ब्याक्तिहरुलाई आगामी अप्रिल ३० भित्र सदस्यता नविकरण तथा नयाँ सदस्यता लिनसक्न सबैलाई अनुरोध गरेको छ । साथै संस्थाको वार्षिक साधारण सभा आगामी मे २८ मा सम्पन्न गर्ने र कार्य समितिको चुनाव जुन २५ मा सम्पन्न गर्ने यस अघिनै निर्णय भई सकेको छ ।

संस्थाको मार्च २५ मा संम्पन्न बैठकले आगामी कार्य समितिको निर्वाचन सम्पन्न गर्न निर्वाचन कमिटीको नाम सिफरिसको लागी ५ सदस्य रहेको छनौट समिति गठन गरेको थियो । अध्यक्ष योगराज गौतम, उपाध्यक्ष द्धय नातीबाबु भट्ट तथा राज ढुङ्गाना, महासचिव लक्षुमण राना र कोषाध्यक्ष जगदिश ढकाल रहेको समितिले सिफारिस गरेको ३ जनाको नाम कार्य समितिको बैठकले सर्बसम्मतले अनुमोदन गरेको हो ।

नेपाली घरमा हाल ५० जना आजिवन सदस्य, ५५ फेम्ली सदस्य, ४८ जना साधारण सदस्य र ४ जना मानार्थ सदस्य रहेका छन् ।

Published on April 5, 2017 at 10:17 pm

Loading...

यसमा तपाइको मत