संसदका २२ गाडी जन्ती मलामी र तरकारी बोक्नमै व्यस्त

व्यवस्थापिका संसद सचिवालयमा रहेका २२ वटा सवारी साधनलाई नेता तथा कर्मचारीहरुले व्यापक दुरुपयोग गरेको पाइएको छ ।सचिवालयमा पुलका रुपमा राखिएका २२ वटा सवारी साधन नेता र कर्मचारीहरुलाई छाड्न विमानस्थल, बसपार्क जानेदेखि जन्ती, मलामी, भोजदेखि कर्मचारीको घरमा तरकारी खरिदका लागि समेत प्रयोग गरिएको हो ।

संसदको सवारीसाधनलाई कर्मचारीले आफ्नो घरमा तरकारी खरिदका लागि समेत प्रयोग गर्दै आएको पाइएको छ। यसबारे कसैले पनि अनुगमन र नियन्त्रण गरेको छैन। सभामुख ओनसरी घर्ती मगरले यसबारे खासै महत्व दिएको पाइएको छैन ।

संसद सचिवालयभित्रै यसबारेमा व्यापध विरोध भएको छ। सरकारी सम्पत्ति यसरी दुरुपयोग भइरहँदा राष्ट्रको अर्थतन्त्रमा नकारात्मक असर पुग्ने हुँदा सचिवालयले यस्तो कार्यमा नियन्त्रण गर्नु पर्ने तल्लो तहका कर्मचारीहरु बताउँछन्।  आजको राजधानी दैनिकमा  खबर छ ।

Published on April 5, 2017 at 8:24 pm

Loading...

यसमा तपाइको मत